به سایت مجموعه کمیران 24 خوش آمدید

تهران

تهرانسر

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته ، سلام دوستان عزیزم امروز میخواهیم در مورد  نصب دوربین مداربسته اطلاعاتی به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید.

دوربین مدار بسته

این محصول بر اساس ارسال سیگنال های انالوگ و یا دیجیتال به  یک دستگاه ذخیره سازی مانند ضبط صوت تصویری یا لب تاب کار میکنند سیستم آنالوگ و دیجیتال دوربین مدار بسته کاملا متفاوت عمل میکند اما شبکه های دوربین مدار بسته مدرن از نرم افزار و سخت افزار تبدیل برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال استفاده میکنند یک دوربین مدار بسته با استفاده از حسگرهای تصویر و تصاویر را از طریق لنز ضبط میکند .

ضبط کنندگان ممکن است از نرم افزار تحلیلی و سایر فن آوری های هوشمند برای اسکن داده ها و ارسال هشدارهای خودکار به انسان یا سایر سیستم ها و دستگاهها استفاده کنند کاملترین سیستم امنیتی که با اقتصادی ترین هزینه میتوان آن را داشت استفاده از سیستم دوربین مدار بسته مجهز به برق اضطراری در کنار دزدگیر های اماکن سیم  کارتی میباشد دزد گیرهای اماکن سیم کارتی خود دارای باطری پشتیبان در زمان قطعی برق هستند و آلارم ها را از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی به شما اطلاع میدهند.

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

مراحل نصب دوربین مدار بسته

 روشهای متعددی برای نصب وجود دارد که باید بر اساس استاندارد های روز نصب شود در اولین مراحل نصب دوربین مدار بسته یک نقشه برای نصب  وجود دارد که باید اول باید به کمک آن نقشه مکان نصب را یافت و همچنین تخمین مناسبی از ابزارهای و لوازم مورد استفاده از این پروژه را با استفاده از نقشه تقسیم کرد.

-انتخاب تجهیزات مناسب : پس از انکه نقشه  و مکان مورد نظر در ساختمان تهیه شد میتوان با استفاده از متخصصان آن در مورد هر یک از لوازم و میزان مورد نیاز را تخمین زد و نسبت به تهیه آنها اقدام کرد.

-تعیین محل نصب تجهیزات :در واقعه انتخاب محل یکی از مهمترین مرحله نصب  به شمار می رود اگر به این مورد توجه خاصی نکنید حتی با بهترین و خاص ترین دوربین های نیز نمیتوانید بازده مناسبی داشته باشید.

-کابل کشی و برقراری مدارهای اولین حالت که عموما در نصب دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار میگیرد مدار آنالوگ یا اچ دی است در این حالت دوربین به وسیله کابل ها متصل میشود.

اجرای تنظیمات اخر: برای انجام این مرحله باید نصب صحیح دوربین ها مطمئن شوید و بر اساس مدل نوع برند دوربین نرم افزار های خاص آنها استفاده شود تا بتوانید تصاویر انها را روی یک نمایشگر یا تلفن همراه هوشمند خود دریابید و ذخیره کنید در این مرحله زاویه دید دوربین را میتوان تنظیم کرد.

پروژه های نصب دوربین مدار بسته

شرکت کمیران 24 طراح و مجری سیستم های امنیتی بعنوان یکی از فعالترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در تهران با شناخته میشود با بکار گیری اصول علمی و روز بازار توانسته اند اجرای پروژه های نصب دوربین مدار بسته و نیز اجزای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری را تخصص اصلی قرار دهند برای نصب دوزبین مدار بسته به سایت  شرکت کمیران 24 مراجعه کنید.

 

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

دانلود نصب دوربین مداربسته

برای دانلود نصب دوربین مدار بسته بهتر است  به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه کنید زیرا در سایت شرکت اموزش نصب به صورت فیلم وجود دارد.

قیمت نصب دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته انواع قیمتهای مختلفی را دارند زیرا که تنوع بسیار بالا در لنز و کیفیت دوربین ها باعث بالا رفتن قیمت آنها میشود بهتر است برای اطلاع دقیق از انواع قیمتها به سایت کمیران 24 مراجعه فرماید و از کارشناسان این مجموعه اطلاعاتی  در مورد قیمتها به دست آورید.

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

نصب دوربین بی سیم

داشتن امنیت مهمترین شرطی است که باید در هرجایی که وجود دارید داشته باشید دوربین های مدار بسته بیسیم را در ایران با نام دوربین های تحت شبکه های بیسیم دوربین مدار بسته وای فای میشناسند برای نصب دوربین مدار بسته اولین کاری که باید بکنید این است که با شرکت کمیران 24 تماس بگیرید تا کارشناسان و تکنسین نصب تا از محل نصب بازدید کنند .

پس از بازدید تکنسین نصب هزینه  براورد میشود و به اطلاع شما می رسانند و از جزئیات کار شما را اگاه میسازند پس از انجام تمام این مراحل اگر شما مایل بود به نصب دوربین بی سیم بودید برایتان نصب کنند.

نصب دوربین مدار بسته در منزل

امروزه دوربین های مداربسته مجهز به فناوری های پیشرفته مختلفی هستند که شامل شناسایی حرکت ،شناسایی نفوذ تصویر برداری حرارتی و…میباشد البته تمامی دوربین ها قابلیت مشابه  ندارند.

بنابراین حتما قبل از خرید به خوبی تحقیق کنید تا با انواع مختلف انها اشنا شوید لازم به ذکر است که مشخص کنید که میخواهید ویدیویی ضبط شده چگونه مدیریت شود ما یه شما پیشنهاد میکنیم برای نصب دوربین  در خانه به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه کنید و از کارشناسان در مورد نصب دوربین در خانه به شما اطلاعاتی بدهند و بگویند که چه نوع دوربینی برای منزلتان بهتر است استفاده شود.

 

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

نصب دوربین مدار بسته تهران

نصب دوربین مدار بسته امروزه یکی از رایج ترین روش های در افزایش امنیت است دوربین مدار بسته مانند چشمان تیز در طول شبانه روز و بدون وقفه محیط را با دقت زیاد زیر نظر میگیرد امروزه نصب دوربین مدار بسته تهران برای خیلی از مکانها لازم و ضروری است کمک گرفتن از این سیستم آرامش و امنیت بیشتری را ایجاد میکند و در هر لحظه برای دیدن فیلم های  ضبط شده میتوان به آن مراجعه کرد نصب دوربین مدار بسته تهران که شرکت کمیران 24 است که این شرکت جز بهترین شرکتهای نصب راه اندازی و فروش و…است میتوانید مراجعه کنید

نصب دوربین مدار بسته انالوگ

نصب دوربین مدار بسته آنالوگ کار پیچیده ای نیست اما با این حال برای افرادی که تا به حال این کار را انجام نداده اند ممکن است پیچیده به نظر برسد برای نصب دوربین آنالوگ شما به تجهیزات خاصی نیاز دارید این تجهیزات عبارت اند از :

دوربین مداربسته آنالوگ :وظیفه این دوربین تصاویر را برعهده دارد

کابل تصویر : وظیفه کابل تصویر انتقال تصاویر از دوربین به نمایشگر را برعهده دارد

کابل برق: وظیفه انتقال برق از منبع تغذیه تا دوربین را برعهده دارد

منبع تغذیه : وظیفه تغییر ولتاژ برق شهری را به ولتاژ مناسب دوربین را به عهده دارد

هارد دیسک :وظیفه ذخیره تصاویر را برعهده دارد

نمایشگر:وظیفه نمایش تصاویر را برعهده دارد

فیش ها و اتصالات :برای اتصال قسمتهای مختلف بکار میروند برای دیدن چگونگی نصب بهتر است به سایت کمیران 24 مراجعه فرمایید

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

نصب دوربین مدار بسته دیواری

نصب دوربین مدار بسته دیواری با توجه به ضدآب بودن بدنه و شکل خاص این دوربین ها برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوا مناسب است دید در شب دوربین ها ی مدار بسته دیواری که معمولا کیفیت بالایی در دید شب دارند جز بهترین دوربین ها به حساب میاید دوربین مدار بسته دیواری انواع گوناگون داشته که تکنولوژی ساخت و ویژگی های انها با یکدیگر متفاوت میباشد.

مشاوره نصب دوربین مدار بسته

یکی از مشکلات مشتریان در بازار دوربین مدار بسته و نظارت تصویری انتخاب دوربین و تجهیزات مناسب میباشد این امر جهت تنوع دوربین ها و تجهیزات موجود در بازار مشتریان را در انتخاب انواع مدل کارکرد کیفیت دوربین سردرگم میکند.

چرا که خرید دوربین جز خریدهای تخصصی میباشد مدل های زیادی  برند های مختلف و خدمات گارانتی انتخاب را برای مشتری بسیار دشوار میکند لذا مرکز تخصصی دوربین مدار بسته کمیران 24جهت خدمات رسانی و افزایش آگاهی مشتریان اقدام به راه اندازه ای واحد مشاوره کرده است این واحد پاسخگوی هرگونه پرسش در خصوص دوربین و تجهیزات دوربین و نصب و راه اندازی به سوالات شما پاسخگو هست.

 

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

آموزش نصب دوربین مدار بسته

آموزش نصب دوربین مدار بسته از دوره هایی بسیار پر سود و درامد حفاظتی میباشد دوربین مدار بسته به دو دسته آنالوگ و تحت شبکه تقسیم میشود در کلاس های آموزش نصب دوربین مدار بسته فنون برق آموزش نصب دوربین آنالوگ تحت شبکه و….اموزش داده میشود اجرای دوربین های کابل ها و کارت شبکه های دوربین آنالوگ و تنظیمات دوربین ها بصورت کامل بررسی میشوند همچنین اموزش انتقال فیلم و تصاویر دوربین به موبایل و اینترنت و پشتیبان گیری از فیلم ها به طور کامل عملی به هنر جویان ارائه داده میشود برای اطلاع بیشتر از آموزش انواع نصب دوربین مدار بسته به سایت شرکت کمیران 24مراجعه فرمایید.

نصاب دوربین مدار بسته

یکی از بهترین و حرفه ای ترین نصاب دوربین مدار بسته را میتوانید در شرکت کمیران 24 یافت زیرا در این شرکت بهترین  و حرفه ای ترین نصابان بکار گرفته شده برای اطلاع بیشتر به سایت کمیران 24 مراجعه فرمایید

نصب دوربین بی سیم
نصب دوربین بی سیم

شرکت نصب دوربین مدار بسته در تهران

شرکت نصب دوربین مدار بسته کمیران 24 بهترین شرکتی است در زمره شرکت های خدماتی که به نصب دوربین مدار بسته و سیستم های امنیتی فعالیت دارند در این چند سال اخیر نام امنیت با نام دوربین مدار بسته گره خورده است دوربین مدار بسته مهمترین تجهیزات تامین کننده امنیت برای منازل مسکونی تجاری و…است تقریبا هیچ شرکت ،موسسه و….کارفرمایی را پیدا نمکنید که در این چندین سال به دنبال نصب دوربین مدار بسته برای محل کسب و کار خود نبوده باشد ما به شما شرکت کمیران 24 را پیشنهاد میکنیم که دارای تیم نصاب حرفه ای و کارشناسان حرفه ای در تهران میباشد بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کمیران 24 مراجعه فرمایید.

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما