به سایت مجموعه کمیران 24 خوش آمدید

تهران

تهرانسر

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ، سلام دوستان عزیزم امروز میخواهیم در مورد دوربین مدار بسته و انواع آن اطلاعاتی با شما به اشتراک بگذاریم با ما همراه باشید .

"<yoastmark

دوربین مدار بسته چیست

این محصول در واقع به معنی است که برخلاف تلویزیون عادی که به طور واضح برای عموم برنامه ها را پخش میکند . اما  به تعداد محدود از نمایشگرها (بسته) منتقل میشود . شبکه های دور بین مدار بسته معمولا به تعداد محدودی از نمایشگرهای بسته منتقل میشود . شبکه های این دوربین ها معمولا برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت های مجرمانه و ثبت انواع تخلفات هم در اداره جات و هم در تخلفات ترافیکی مورد استفاده قرار میگیرد . و از طرفی به منظور نظارت و یا سایر اهداف تصاویر و یا ویدئو ضبط میکند . این کالا گرفتن نور و تبدیل ان به سیگنال ویدئویی است سیستم آنالوگ و دیجیتال کاملا متفاوت عمل میکند. اما شبکه های دوربین های  مدرن از نرم افزار و سخت افزار برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال استفاده میشود. این فرایند باز جوری کردن یعنی تغیر و تبدیل در ساختمان یا طرز کار و…و افزودن تجهیزات نوین تر نامیده میشود.

مزایای دوربین مدار بسته

از مهمترین مزایای این محصول این است که در حفظ امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری به شدت کاربرد داشته و با نصب دوربین مداربسته از وقوع اتفاقات تلخ و جبران ناپذیر مانند آتش سوزی ، سرقت وقوع جرم و…. پیشگیری می شود . با نصب این دوربین خیال ساکنان خانه برای همیشه از سرقت و ورود افراد غیر آشنا به منزل و یا  هنگام استراحت یا مسافرت آرامش بیشتری خواهید داشت. یکی دیگر از مزا یای دوربین مدار بسته استفاده از آن در موقعیت ها و مکان های مختلفی که از آن استفاده میکنند. است اگر دز طول روز در خانه نیستید و کودکتان با پرستارش در خانه میباشد بهتر است با نصب این دوربین ها در اتاق کودک و در خانه به صورت لحظه ای میتوانید از وضعیت سلامت و امنیت کودک خود مطلع شوید.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

 

ویژگیهای دوربین مدار بسته

نصب سیستم امنیتی در خانه و در محل کار بسیار مهم است و باعث میشود تا افراد منزل و کارکنان در محل کار  احساس امنیت و آسایش بیشتری داشته باشند د وربین مدار بسته چشم دومی هستد که بصورت شبانه روزی ساختمان را بررسی میکند . علاوه بر بیرون ساختمان بر فضای داخل نیز نظارت دارد از جمله  ویژگی های دو ربین مدار بسته :

-سازگاری با آب و هوای منطقه : این محصول هم در فضای داخلی و هم بیرون ساختمان نصب میشود اگر میخواهید . در بیرون ساختمان نصب کنید باید سازگاری آن را با آب و هوا در نظر بگیرید . بازه دمایی هوا میزان بارندگی ان منطقه را بررسی کنید.

-داشتن کنترل از راه دور : یکی از مشخصه های این دوربینها خوب داشتن قابلیت کنترل از راه دور است شما میتوانید با استفاده از اینترنت و موبایل خود دو  ربین مداربسته را از راه دور کنترل کنید.

-دید در شب : یک دوربین خوب و با کیفیت دارای مادون قرمز و امکان ضبط تصاویر با کیفیت در طول شب را دارد .

-اندازه مناسب دوربین : اندازه دوربینهای مد ار بسته هر سال نسبت به سالهای قبل کوچک تر میشود . همچنین شکل و طرح آنها رفته رفته زیباتر و مدرن تر میشود . اگر می خواهید کسی یاز و بستن دور بین مدار بسته به مکان متوجه نشود بهتر از سایز کوچک استفاده کنید که بصورت مخفی هم نصب میشود .

-زاویه دید گسترده : زاویه دید گسترده از ویژگی های دوربین مدار بسته خوب است این نوع دوربین ها دارای لنزهایی برای ثبت تصاویر 180-360درجه از محیط را میباشد از دوربین های 180درجه برای انواع پارکینگ ها و ساختمان ها مناسب است.

مشخصات دوربین مدار بسته

مهمترین مشخصات دوربین مدار بسته که باید به ان توجه داشته باشید شامل :

رزولوشن: این یک نکته بسیار کلیدی در دوربین های مدار بسته است در گذشته رزولوشن در تلویزیون ها بر مبنای تعداد خطوط تعیین میشد اما امروزه بر مبنای تمام تعداد پیکسل های موجود در سطح معنا پیدا میکند.

نسبت تصویر : تصاویر خروجی دوربین ها دارای یک ویژگی دیگر هم هستند و آن نسبت تصویر است با یک میزان پیکسل ثابت ممکن است با یک میزان پیکسل ثابت ممکن است چندین فرمت از نسبت تصویر داشته باشد.

عوامل موثر بر کیفیت :ممکن است بعضی مواقع احساس کنید مشخصات فنی محصولات خود را غیر واقعی اعلام می کنند . اما نقاط نور را به میزان لازم دریافت نکرده و کیفیت نامناسبی دارند حواستان اشد که عملکرد در نهایت مقدم  بر ارقام و اعداد است.

لنز :لنزها با توجه به ویژگی های ساختار و انواع  متفاوتی دارند لنزهای ثابت یا لنزهای متحرک که به شما اجازه تنظیم فوکوس و زوم از طریق رایانه را خواهند داشت.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

انواع دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته از نظر کیفیت وکاربرد و ساختار فنی انواع مختلفی دارند که عبارتند از :

1-نوع بدنه دوربین مدار بسته :بعضی از دوربین ها به شکل گنبدی هستند به این دلیل است که این دوربین ها برروی سقف نصب میشوند که گاها به این گونه دوربین ها دوربین های سقفی میگویند.

2-کیفیت تصویر : کیفیت تصویر دوربین مدار بسته از جمله ویژگی های است که میتوان بر اساس ان انواع دوربین مدار بسته را تفکیک کرد کیفیت تصویر بر مبنای مگا پیکسل تعریف میشود. لذا هر چه تعداد پیکسل هایی که یک تصویر را تشکیل میدهند میتوان جزئیات بیشتری در تصویر دید.

3-نوع تکنولوژی :نسل جدید دوربین ها ی مدار بسته انالوگ هستند که با استفاده از تغییر فرکانس ، سیگنال خروجی در آنها قادر به ارائه تصاویری با کیفیت بسیار بالا حتی تا 8 مگا پیکسل هستند .

4-لنز دوربین :در دوربین های مدار بسته انواع لنز وجود دارد مثلا لنز ثابت :در اینجور لنز های ثابت همیشه فاصله کانونی ثابتی دارند این یعنی اینکه پس از زوایه دید دوربین ثابت است و نمیتوان آن را تغییر داد اما در لنز متغیر یا خودکار این نوع لنز ها برخلاف لنز های ثابت امکان تغییر به صورت دستی یا از راه دور میباشد.

راهنمای خرید دوربین مدار بسته

بسیاری از افراد برای افزایش ایمنی و نظارت بر اماکن خود ترجیح میدهند که از دوربین مدار بسته کمک بگیرند برای خرید دوربین مدار بسته باید به بستر مناسب برای پیاده سازی سیستم دوربین توجه کرد.

-نوع دوربین مدار بسته

-برندهای دوربین مدار بسته

-میزان دید در شب دوربین مداربسته

-ذخیره سازی داده ها

-هارد دیسک اینترنال

اینا جز مواردی هستند که باید در خرید دوربین مدار بسته دقت کرد.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته

گروه کمیران 24ارائه دهنده خدمات فروش ، نصب ، طراحی انواع دوربین های مدار بسته و سیستم نظارتی تصویری است این شرکت نمایندگی فروش بهترین برند های دوربین مداربسته را موجود دارد علاوه بر پر فروش ترین دوربین های مدار بسته دارای فروش سایر تجهیزات حفاظتی کابل ، مانیتور و…را نیز در لیست خدمات خود دارند شرکت کمیران 24 بهترین راه کارهای امنیتی در انواع پروژه های سیستم مدار بسته ارائه میدهد شرکت کمیران 24 بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته نیز هست چرا که اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری در ابعاد مختلف را دارند.

قیمت دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته انواع قیمت های مختلفی را دارند زیرا که تنوع بسیار بالا در لنز و کیفیت دوربین ها باعث بالا رفتن قیمت آنها میشود . بهتر است برای اطلاع دقیق از انواع قیمتها به سایت کمیران 24 مراجعه فرماید و از کارشناسان این مجموعه اطلاعاتی  در مورد قیمت ها به دست اورید.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

بهترین قیمت دوربین مدار بسته

اولین و مهمترین عامل موثر بر قیمت یک دوربین مدار بسته خوب برند و کارخانه سازنده آن است شما در موقع خرید دوربین مدار بسته با انبوهی از انواع برنده ها و قیمتهای متفاوت رو به رو میشوید که این مسئله باعث سر در گرمی شما موقع خرید دوربین مدار بسته میشود. اما ما به شما یک پیشنهاد عالی داریم برای خرید دوربین با بهترین قیمت به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه کنید و  در انجا با مشاوران و کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید و بهترین  و با کیفیت ترین قیمت های دوربین مدار بسته  از ان ها بخواهید.

نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته روشهای متعددی دارد که باید بر اساس استاندارد های روز نصب شود در اولین مراحل نصب دوربین مدار بسته یک نقشه برای نصب دوربین وجود دارد که باید اول باید به کمک آن نقشه مکان نصب را یافت و همچنین تخمین مناسبی از ابزارهای و لوازم مورد استفاده از این پروژه را با استفاده از نقشه تقسیم کرد.

-انتخاب تجهیزات مناسب : پس از انکه نقشه  و مکان مورد نظر تهیه شد میتوان با استفاده از متخصصان آن در مورد هر یک از لوازم و میزان مورد نیاز را تخمین زد و نسبت به تهیه آنها اقدام کرد.

-تعیین محل نصب تجهیزات :در واقع انتخاب محل یکی از مهمترین مرجله نصب دوربین های مدار بسته به شمار می رود اگر به این مورد توجه خاصی نکنید حتی با بهترین و خاص ترین دوربین های نیز نمیتوانید بازده مناسبی داشته باشید.

-کابل کشی و برقراری مدارهای اولین حالت که عموما در نصب دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار میگیرد مدار آنالوگ یا اچ دی است در این حالت دوربین به وسیله کابل ها متصل میشود.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته تهران

دوربین های مدار بسته که روز به روز در حال گسترش است و افراد در خانه های مسکونی اداره جات  و مغازه های خود تمایل دارند از دوربین های مدار بسته استفاده نمایند. این نوع دوربین های مدار بسته سبب میشود که دیگر نیاز به استخدام نگهبان نشوید ازنظر حفظ و امنیت کارایی بسیاری دارند و باعث میشوند که در مناطقی که دوربین مدار بسته تهران نصب شده است باعث کم شدن تخلفات و یا از بین رفتن ان ها میشود دوربین مداربسته  تهران  باعث شده است امنیت و نظارت  بیشتر شود و با استفاده از تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها در صورت نیاز ان ها را بازدید کرد.

دوربین مدار بسته سیم کارت خور

دوربین مدار بسته سیم کارت خور یکی از محصولات جدیدی میباشد که بسیاری از مشتریان که با مشکل تهیه مودم روبه رو بودند به وسیله ای این دوربین های مدار بسته سیم کارت خور میتوانند هر نوع سیم کارتی را به راحتی وصل کرده و از تصویر دوربین های از راه دور استفاده کنند . این نوع محصولات سیم کارت خور از انتقال تصویر بسیار پر سرعتی برخوردار هستند که شما با هر نوع سیم کارتی مانند همراه اول و….میتوانید را راه اندازی  و استفاده کنید.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته لامپی

این نوع دور بینهای لامپی از نظر ظاهری همانند یک لامپ میمانند و از سر پیچ به جای لامپ بسته میشود و برق خود را از سر پیچ تامین میکنند . اتصال آن ها که بصورت بی سیم و وای فای است به  صورتی که از طریق تلفن و لپ تاپ و نرم افزارهای مربوطه میتوانید  با ان نصب شوید . ضبط تصاویر  بر روی کارت حافظه امکان پذیر است و دوربین های لامپی در چند مدل مختلف وجود دارند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد قیمت پایین این دوربینها که دارد باعث شده تا در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کند لنز 360درجه ای ان است که دید گسترده را برای کاربر فراهم میکند .دور بین مدار بسته لامپی با زاویه دید عالی تمامی نقاط و زوایای خود را پوشش میدهد و نقطه کوری باقی نمیماند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوریبنهای تحت شبکه  برخلاف انواع دیگر که انتقال اطلاعات را از طریق کابل انجام میدهند . این نوع محصولات از طریق پروتکل شبکه انتقال میدهند . این محصولات  تحت شبکه به نوعی کامپیوتر های کوچک است که این توانایی را دارد تا پردازش تصاویر را در خود دوربین انجام دهد . و  برخلاف دور بین های انالوگ که برای انتقال تصاویر به کابل ها نیاز دارند این اطلاعات را از طریق اینترنت جابه جا میکند دور بین مدا ر ببسته تحت شبکه این قابلیت را دارد تا صدا را از دو طرف شبکه جابه جا کند.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته کوچک

این محصولات از  بسته کوچک یکی از اجزای سیستم های امنیتی هستند.که   با پیشرفت چشم گیرانه  دست پیدا کردند. مدل دیگری از این محصولات با اسم های دوربین های مخفی و بند انگشتی نیز شناخته میشوند. که برای اهداف تحقیقاتی و علمی طراحی شده اند. البته این دوربین های سایز کوچک با توجه به کاربردشان امکانات قابل توجهی نیز دارند. یکی از مهمترین امکانات آن قابلیت دید در شب فوق العاده و ضبط تصاویر با کیفیت بالا میباشد .  که البته  مجهز به میکروفون قوی و کاربردی هستند و در مقاومت ضربه بسیار قوی هستند..

دوربین مدار بسته بی سیم

اگر میخواهید دوریبنهایی با نصب آسان و بدون کابل سیم کشی  را انتخاب کنید حتما به دور بین های  بی سیم سر بزنید زیرا که دوربین های  وای فای   گزینه مناسبی برای شما میباشد .دوربین مداار بسته بی سیم داده های خود را به دو روش ارسال میکند :

1-دوربین مد ار بسته بی سیم آنالوگ :این نوع محصول از طریق فرکانس های رادیویی تصویر و صدا را ارسال میکند. دوربینهای انالوگ جز مقرون به صرفه ترین است و امکان ارسال سیگنال دوربین به چندین گیرنده را دارد.

2-روربین های  بی سیم دیجیتالی :  تصویر و صدا را به صورت بسته های دیجیتالی رمزگذاری شده  و از طریق فرکانس های رادیویی در شبکه ای پهنای باند ارسال میشود.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

بهترین دوربین مدار بسته برای منزل

مهمترین کار برای نصب این محصولات برای منزل میتوان حفظ امنیت خانه های به شمار اید. با نصب آن از وقوع تلخ میتوان جلوگیری کرد . این محصولات از انواع برند ها و کارخانه ها  ساخته شده اند . برای دیدن از انواع دوربین ها بهتر است به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه فرماید و با کارشناسان  در مورد بهترین نوع دور بین مدار  بسته برای منزل اطلاعاتی بگیرید.

دوربین مدار بسته ارزان

هنگامی که میخواهید این محصول را خریداری کنید به این موضوع دقت کنید که فروشگاهی که از ان دور بین میخریم ایا معتبر است؟ بهتر است برای خرید دور بین مدار بسته ارزان به معتبر ترین شرکت سر بزنید در اکثر دور بین های مدار بسته ارزان برای دید شب تعبیه نشده اند. در واقع با اضافه کردن تعدادی لامپ به این دوربین ها این قابلیت  به آنها اضافه شده است همین امر باعث عدم نمایش تصاویر واضح در شب میشود برد دید در شب بسیار کم است تصاویر غیر قابل قابل تفکیک از دیگر عیوب این دور بین ها میباشد.

دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

شرکت دوربین مدار بسته

یکی از معتبر ترین شرکتهای که در نصب و راه اندازی دور بین مداار بسته وجود دارد شرکت کمیران 24 است که این شرکت دارای نصبان معتبر و  دارای کارشناسان عالی میباشند که میتوان از هر مورد در باره دور بین های مداار بسته اطلاعاتی از آنها بگیریم و اطلاعاتی که به آنها میدهیم در مورد مکانی که میخواهیم دوربین وصل کنید به خوبی راهنمایی کنند شما با وارد شدن به سایت شرکت کمیران 24 با کارشناسان در ارتباط باشید.

بهترین دوربین مدار بسته

برای خریدن بهترین دور بین مد ار بسته ما به شما شرکت کمیران 24 را پیشنهاد میکنیم با وارد شدن به سایت راهنمایی و مشاروه بگیرید.

 

قیمت دوربین مدار بسته خانگی

دور بین مد ار بسته دارای امکانات و لنز ها و اندازه های متفاوتی هستند که شما با مراجعه به سایت شرکت کمیران 24 میتوانید قیمت انواع دور بین ها برحسب کارکردشان و نوع شان قیمت ها را ملاحظه کنید.

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما