به سایت مجموعه کمیران 24 خوش آمدید

تهران

تهرانسر

8:00 تا 20:0

شنبه تا پنج شنبه

دوربین مدار بسته تهران 

دوربین مدار بسته تهران 

دوربین مدار بسته تهران ، سلام دوستان خوبم امروز میخواهیم در مورد دوربین مدار بسته تهران و انواع دوربین ها به کمک شرکت کمیران 24 مطالبی را به اشتراک بگذاریم خوشحال میشویم . تا اخر این مقاله با ما همراه باشید .امیدوارم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد .

دوربین مدار بسته چیست

به آن دسته از دوربین هایی گفته میشود که معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند .و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند . دوربین مدار بسته وسیله ای است که توسط آن میتوانید به ضبط تصاویر در جهت اهداف نظارتی و شخصی اقدام نمایید . دوربین مداربسته  در واقع به معنی است که برخلاف تلویزیون عادی که به طور واضح برای عموم برنامه ها را پخش میکند اما دوربین مدار بسته به تعداد محدود از نمایشگر ها (بسته )منتقل میشود شبکه های دوربین مدار بسته معمولا به تعداد محدودی از نمایشگرهای بسته منتقل میشود.

شبکه های دوربین های مدار بسته معمولا برای شناسایی و جلوگیری از فعالیتهای مجرمانه و ثبت انواع تخلفات هم در اداره جات و هم در تخلفات ترافیکی مورد استفاده قرار میگیرد دوربین مدار بسته به منظور نظارت و یا سایر اهداف تصاویر و یا ویدئو ضبط میکند دوربین مدار بسته گرفتن نور و تبدیل ان به سیگنال ویدئویی است سیستم آنالوگ و دیجیتال کاملا متفاوت عمل میکند اما شبکه های دوربین مدار بسته مدرن از نرم افزار و سخت افزار برای تبدیل آنالوگ به دیجیتال استفاده میشود این فرایند باز جوری کردن یعنی تغیر و تبدیل در ساختمان یا طرز کار و…و افزودن تجهیزات نوین تر نامیده میشود .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته روشهای متعددی دارد که باید بر اساس استاندارد های روز نصب شود در اولین مراحل نصب دوربین مدار بسته یک نقشه برای نصب دوربین وجود دارد که باید اول باید به کمک آن نقشه مکان نصب را یافت و همچنین تخمین مناسبی از ابزارهای و لوازم مورد استفاده از این پروژه را با استفاده از نقشه تقسیم کرد

-انتخاب تجهیزات مناسب : پس از انکه نقشه  و مکان مورد نظر تهیه شد میتوان با استفاده از متخصصان آن در مورد هر یک از لوازم و میزان مورد نیاز را تخمین زد و نسبت به تهیه آنها اقدام کرد

-تعیین محل نصب تجهیزات :در واقعه انتخاب محل یکی از مهمترین مرحله نصب دوربین های مدار بسته به شمار می رود اگر به این مورد توجه خاصی نکنید حتی با بهترین و خاص ترین دوربین های نیز نمیتوانید بازده مناسبی داشته باشید

-کابل کشی و برقراری مدارهای اولین حالت که عموما در نصب دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار میگیرد مدار آنالوگ یا اچ دی است در این حالت دوربین به وسیله کابل ها متصل میشود .

دوربین مدار بسته ارزان

هنگامی که میخواهید دوربین مدار بسته  ارزان خریداری کنید به این موضوع دقت کنید که فروشگاهی که از ان دوربین میخریم ایا معتبر است بهتر است برای خرید دوربین مدار بسته ارزان به معتبر ترین شرکت سر بزنید در اکثر دوربین های مدار بسته ارزان برای دید شب تعبیه نشده اند در واقع با اضافه کردن تعدادی لامپ به این دوربین ها این قابلیت  به آنها اضافه شده است همین امر باعث عدم نمایش تصاویر واضح در شب میشود برد دید در شب بسیار کم است تصاویر غیر قابل قابل تفکیک از دیگر عیوب این دوربین ها میباشد .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

بهترین دوربین مدار بسته

بهترین دوربین های مدار بسته که روز به روز در حال گسترش است و افراد در خانه های مسکونی اداره جات  و مغازه های خود تمایل دارند از دوربین های مدار بسته استفاده نمایند این نوع دوربین های مدار بسته سبب میشود که دیگر نیاز به استخدام نگهبان نشوید ازنظر حفظ و امنیت کارایی بسیاری دارند و باعث میشوند که در مناطقی که دوربین مدار بسته نصب شده است باعث کم شدن تخلفات و یا از بین رفتن انها میشود دوربین مداربسته  باعث شده است امنیت و نظارت  بیشتر شود و با استفاده از تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها در صورت نیاز انها را بازدید کرد.

انواع دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته از نظر کیفیت و کاربرد و ساختار فنی انواع مختلفی دارند که عبارتند از :

1-نوع بدنه دوربین مدار بسته :بعضی از دوربین ها به شکل گنبدی هستند به این دلیل است که این دوربین ها بر روی سقف نصب میشوند که گاها به این گونه دوربین ها دوربین های سقفی میگویند

2-کیفیت تصویر : کیفیت تصویر دوربین مدار بسته از جمله ویژگی های است که میتوان براساس ان انواع دوربین مدار بسته را تفکیک کرد کیفیت تصویر بر مبنای مگا پیکسل تعریف میشود لذا هر چه تعداد پیکسل هایی که یک تصویر را تشکیل میدهند میتوان جزئیات بیشتری در تصویر دید

3-نوع تکنولوژی :نسل جدید دوربین ها ی مدار بسته انالوگ هستند که با استفاده از تغییر فرکانس ، سیگنال خروجی در آنها قادر به ارائه تصاویری با کیفیت بسیار بالا حتی تا 8 مگا پیکسل هستند

4-لنز دوربین :در دوربین های مدار بسته انواع لنز وجود دارد مثلا لنز ثابت :در اینجور لنز های ثابت همیشه فاصله کانونی ثابتی دارند این یعنی اینکه پس از زوایه دید دوربین ثابت است و نمیتوان آن را تغییر داد اما در لنز متغیر یا خودکار این نوع لنز ها برخلاف لنز های ثابت امکان تغییر به صورت دستی یا از راه دور میباشد .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

شرکت دوربین مدار بسته

شرکت کمیران 24 وارد کننده و عرضه کننده سیستم های مدار بسته با تجربه ای چندین ساله در فروش دوربین مدار بسته با بیش از چندین پروژه های موفق آماده ارائه مشاوره و کارشناسی رایگان به شما مشتریان عزیز میباشد . شرکت کمیران 24 با مجوز رسمی از اتحادیه الکترونیک تهران به عنوان شرکت منتخب این اتحادیه جزوشرکتهای معتمد و با سابقه درخشان میباشد . برای اطلاع از انواع دوربین مدار بسته به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه فرمایید .

قیمت دوربین مدار بسته خانگی

دوربین مدار بسته یکی از لوازمی است که میتوانید برای امنیت محیط کار یا منزل خود استفاده کنید . قرار دادن دوربین مدار بسته در ورودی منازل میتواند از خطرات زیادی جلوگیری کند . و در صورت بروز مشکل هم برای حل آن کار آمد باشد . وجود این دوربین های مدار بسته در کنار نصب دزد گیر در خانه ها میتواند از امنیت بیشتری هم برای اهل خانه امنیت بیشتری ایجاد کند . سیستم های دوربین مدار بسته خانگی در دنیای امروزه تنوع بسیاری زیادی دارند و میتوانید انواع آنالوگ و دیجیتال آنها را برای خانتان استفاده کنید . قیمت دوربین مدار بسته خانگی به علت تنوع بسیار بالا باهم متفاوت است برای اطلاع بیشتر از قیمتها و دیدن انواع دوربین ها مدار بسته به سایت شرکت کمیران 24 مراجعه فرمایید .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

قیمت دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته با توجه به نوع دوربین ،برند ،کیفیت تصویر ،جنس بدنه و سنسور های مختلف ان قیمتهای مختلفی دارد . در نتیجه نمیتوان گفت قیمت دوربین مدار بسته مقدار ثابت یا بازه ای ثابت دارد . ابتدا باید نوع مدار بسته مشخص شود تا بتوان بازه قیمت دوربین مار بسته را مشخص کرد . شما میتوانید برای  بدست آوردن قیمت دوربین مدار بسته به سایت شرکت کمیران 24 یا به شماره تماس های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان در ارتباط باشید .

دوربین مدار بسته کمیران 24

یک سیستم دوربین مدار بسته شامل تعدادی دوربین ،دستگاه مرکزی ،هارد جهت ذخیره سازی و تجهیزات ضروری دیگر است . سیستم های دوربین مدار بسته دارای انواع مختلفی از نظر سبک کار هستند . دوربین مدار بسته کمیران 24 دارای انواع مختلف دوربین ها مدار بسته هست که شما با مراجعه به سایت و ارتباط با کارشناسان میتوانید در مورد انواع دوربین مدار بسته اطلاعاتی به دست بیاورید .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

نمایندگی دوربین مدار بسته در تهران

شرکت کمیران 24 نمایندگی دوربین مدار بسته در تهران ،نصب سیستم های مدار بسته خود را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت ممکن و با تکیه بر تجربه و دانش فنی چندین ساله و با ارائه خدمات حرفه ایی نصب دوربینهای مدار بسته و تجهیزات حفاظتی و نظارتی و سالهای تجربه درخشان در زمینه دوربینهای مدار بسته و با به کار گیری جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و در سریعترین زمان ممکن ،خدمات حرفه ایی نصب سیستم مدار بسته را به همراه گارانتی معتبر خدمات شما ارائه میدهد .

اعطای نمایندگی دوربین مدار بسته

بسیاری از فروشندگان و فعالین در زمینه دوربین مدار بسته به دنبال دریافت نمایندگی هستند . تعهدات نمایندگی ها با توجه به نوع قرار داد تنظیم شده میتواند متفاوت باشد . قرار دادهای نمایندگی  عموما طوری تنظیم میشوند که یک تعادل بین تعهدات نماینده و پخش کننده وجود داشته باشد . شرکت کمیران 24 جز دارندگان نمایندگی دوربین مدار بسته میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت با کارشناسان در ارتباط باشید .

دوربین مدار بسته تهران 
دوربین مدار بسته تهران

مرکز فروش دوربین مدار بسته

گروه کمیران 24ارائه دهنده خدمات فروش ، نصب ، طراحی انواع دوربین های مدار بسته و سیستم نظارتی تصویری است این شرکت نمایندگی فروش بهترین برند های دوربین مداربسته را موجود دارد علاوه بر پر فروش ترین دوربین های مدار بسته دارای فروش سایر تجهیزات حفاظتی کابل ، مانیتور و…را نیز در لیست خدمات خود دارند شرکت کمیران 24 بهترین راه کارهای امنیتی در انواع پروژه های سیستم مدار بسته ارائه میدهد شرکت کمیران 24 بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته نیز هست چرا که اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری در ابعاد مختلف را دارند .

اشتراک گذاری در ::

افزودن نظر شما